Background

Waarom samen sporten leuker is!

Jezelf tot aan de fitness sleuren, kan soms een hele uitdaging en opdracht zijn. Daarom is het aangeraden om op zoek te gaan naar een sport buddy die je in 1-2-3 uit die luie zetel trekt én die bovendien jouw fitness goals meteen een stuk haalbaarder maakt. Samen sporten is niet alleen leuker, maar werkt ook enorm motiverend. 

 

Daarom:

Hallo daar, extra motivatie! 

Geen zin, te moe, andere plannen, … . Deze uitvluchten klinken waarschijnlijk wel bekend in de oren. Een sport buddy is dé ideale manier om met dit uitstelgedrag komaf te maken.  Je wilt toch niet elke keer degene zijn die afbelt? Nee, dat is geen optie. Kleine tip: maak een groepsgesprek aan. Als je ziet dat een ander alweer gaan sporten is, dan kan je moeilijk achterblijven. Je zal samen regelmatiger trainen, langer volhouden en je zal zo jouw doel sneller behalen. 

 

De tijd vliegt voorbij

Tegenwoordig heeft iedereen een bomvolle agenda en is het ongelooflijk moeilijk om tijd vrij te maken voor elkaar. Tijdens en na het sporten heb je nu eindelijk eens tijd om gezellig bij te praten met elkaar. Door sporten gaat dus niet enkel je gezondheid erop vooruit, maar ook jouw sociaal contact. Een echte win-winsituatie dus. 

 

Geluk is de truc 

Wanneer je samen sport, maak je meer endorfine aan. Dit geluksstofje zorgt ervoor dat je geluksgevoel omhoog gaat. Bovendien zorgt dit ook voor betere sportprestaties en voor minder spierpijn. Dit verhoogd endorfinegehalte werkt zelfs pijnonderdrukkend. 

 

Gezelligheid troef

Samen sporten draait natuurlijk niet alleen maar om presteren. Uiteraard zorgt een sportmaatje ook voor de nodige gezelligheid. Samen beleef je meer plezier. Gaan de oefeningen niet helemaal zoals gepland of moet je noodgedwongen eventjes een pauze inlassen om, met een bezweet rood hoofd, te bekomen? Helemaal geen probleem. Met jouw sport buddy kan je hierover praten en jouw spanning er eens goed van af lachen. Dit zorgt ervoor dat je alles meer relativeert en dat je vooral de moed niet verliest om niet op te geven. 

 

Durven én doen

Ietwat competitie en sociale druk, halen het uiterste in je naar boven. Je doet vaak extra hard je best, waardoor je sportresultaten er extra hard op vooruit gaan. Je zal uiteindelijk makkelijker je doel halen. Hou het leuk, daag elkaar uit en verleg samen jullie grenzen. Waag je bijvoorbeeld aan een wedstrijdje … (om ter meeste sit-ups). Onbewust lever je zo extra inspanningen én je tilt elkaar en jullie vriendschap naar een hoger niveau. 

 

De nieuwe relatietherapie

Sporten kan jouw relatie sterker maken. Je brengt meer tijd met elkaar door en je streeft samen naar een doel. Sporten is verder goed voor je libido. Het levert namelijk ongeveer dezelfde hormonen en symptomen op als seksuele opwinding. Samen sporten schept tot slot een betere band. 

 

Had je de laatste tijd minder zin om die sportschoenen aan te trekken, omdat je misschien niet genoeg voldoening haalde uit het sporten of omdat je het lastig vond om het sporten vol te houden? Dan is dat probleem bij deze helemaal van de baan. Wie wordt jouw favoriete sport buddy allertijden? 

JOIN OUR SPORT OPEN WEEKS

Van 16 september tot en met 29 september 2019 kan je onze fitness komen uittesten en/of deelnemen aan onze groepslessen. Wist je trouwens dat er ook exclusieve wellness-rondleidingen zullen plaatsvinden en er infoavonden met ons medisch team op het programma staan? 

Wees er snel bij, schrijf je in want de plaatsen voor de groepslessen zijn beperkt.
Discover soon what we can achieve together! 

Meer info & inschrijven

Work out together

Get together en geef het beste van jezelf tijdens éen van onze groepslessen. Groepslessen zijn fun want je staat er niet alleen voor.

Samen met je sportbuddies, de motiverende stem van de coach en de gepaste muziek, bereik jij je doelen in no-time. Of u nu op zoek bent naar innerlijke rust en harmonie of naar een echte adrenalinestoot, op rustgevende muziek of opzwepende ritmes, bij ons vindt iedere sportliefhebber zijn gading.

Ontdek onze groepslessen